Czas pracy do
28 godzin

Ultraniskie
opóźnienie 38 ms

4 mikrofony
z inteligentną
redukcją szumów

Ultra szybkie
ładowanie

Hybrydowe ANC
do 43 dB

Bluetooth 5.2

Jednoczesna obsługa
dwóch urządzeń

Automatyczne
wykrywanie ucha

Wycisz świat wokół siebie jednym kliknięciem

Odkryj zalety hybrydowej redukcji szumów. Słuchawki Baseus WM05 eliminują zbędne dźwięki z otoczenia do nawet 43 dB. W domu, w autobusie, w centrum handlowym – gdziekolwiek jesteś, liczysz się tylko Ty i Twoja ulubiona muzyka.

Wybieraj spośród 3 trybów redukcji szumów

Aż 3 dostępne tryby pracy (Normal, Transparency, Noise reduction) i 10-stopniowa regulacja redukcji szumów pozwolą Ci dostosować Twoje słuchawki do każdej sytuacji.

Redukcja szumów

Pożegnaj irytujący hałas w restauracji, w sklepie, w pracy czy w pociągu. Z WM05 słyszysz tylko to, co chcesz!

Tryb Transparency

Słuchaj muzyki, nie tracąc kontaktu z otoczeniem. Wybierz tryb Transparency i miej pewność, że nie ominie Cię nic ważnego!

Odblokuj więcej możliwości z aplikacją

Połącz WM05 z aplikacją Baseus i zyskaj dostęp do 8 dodatkowych funkcji. Dostosuj słuchawki do swoich oczekiwań i zapewnij sobie jeszcze ciekawsze muzyczne doświadczenie.

Ułatw sobie
znalezienie słuchawek

Lokalizacja
na mapie

Ustawienia EQ

Ustawienia
redukcji szumów

Automatyczne
wykrywanie ucha

Poziom
naładowania

Tryb Low Latency

Automatyczne
zatrzymywanie /
wznawianie odtwarzania

Daj się zaskoczyć wysoką jakością dźwięku

Twoje ulubione piosenki nigdy nie brzmiały lepiej. Słuchawki Baseus WM05 zostały wyposażone w wysokiej jakości 10-milimetrowe przetworniki z kompozytowymi membranami i obsługują kodeki AAC oraz SBC. Dzięki temu mogą zapewnić niesamowitą jakość dźwięku i bogactwo szczegółów.

Zapomnij o problemach z połączeniem

Problemy z sygnałem to już przeszłość. Nowoczesny moduł Bluetooth 5.2 zapewni Ci szybką i niezawodną transmisję niemal w każdej sytuacji. Możesz też bez przeszkód połączyć się z kilkoma sprzętami jednocześnie. Do dyspozycji masz również technologię BSC (Baseus Smart-Connect). Jak to działa? Przykładowo, jeśli sparujesz ze słuchawkami komputer i smartfona, a ktoś do Ciebie zadzwoni, WM05 automatycznie przełączą się na odpowiednie urządzenie, umożliwiając Ci szybkie odebranie lub odrzucenie połączenia. Już nie musisz robić tego ręcznie!

Słuchaj muzyki nawet przez cały dzień

Wytrzymały akumulator o dużej pojemności i zaskakująco niskie zużycie energii – to właśnie dzięki temu słuchawki mogą odtwarzać muzykę nawet przez 5 godzin na jednym ładowaniu lub do 28 godzin z etui.

Ciesz się szybkim ładowaniem

Twoje słuchawki rozładowały się w najmniej odpowiednim momencie? Żaden problem! Dzięki technologii BRC (Baseus Rapid Charge) wystarczy około 10 minut w etui ładującym, aby mogły Ci służyć przez kolejne 2 godziny.

Rozmawiaj przez telefon, gdzie chcesz

Teraz możesz bez przeszkód rozmawiać przez telefon nawet w wyjątkowo hałaśliwych miejscach. Aż 4 wbudowane mikrofony oraz inteligentny algorytm odpowiadający za redukcję szumów i echa zapewnią Ci doskonałą jakość dźwięku niemal w każdej sytuacji.

Przenieś rozgrywkę mobilną na nowy poziom

Stworzony z myślą o graczach tryb Low Latency zapewnia ultraniskie opóźnienie na poziomie nawet 38 ms. Ciesz się idealną synchronizacją obrazu i dźwięku, nie daj się zaskoczyć przeciwnikom i pokaż wszystkim, kto tu rządzi!

Bajecznie prosta obsługa

Obsługa słuchawek nigdy nie była prostsza. WM05 automatycznie zatrzymają odtwarzanie, gdy wyjmiesz je z uszu, a wznowią je, gdy założysz je z powrotem. Co więcej, przełącznik z czujnikiem Halla umożliwia automatyczne parowanie od razu po otwarciu etui. Szybki dostęp do najważniejszych funkcji słuchawek zapewniają wbudowane panele dotykowe.

Wykryją, czy masz je w uszach

Nie obawiaj się, że przegapisz fragment podcastu lub ulubioną część piosenki.

Automatyczne parowanie po otwarciu etui

Nie trać czasu na konfigurację słuchawek.

*Przy pierwszym użyciu wymagane jest ręczne sparowanie WM05 z wybranym urządzeniem. Za każdym kolejnym razem słuchawki będą łączyć się automatycznie.

Wygodna obsługa dotykowa

Pożegnaj konieczność częstego sięgania po telefon. Wbudowane panele dotykowe pozwalają przełączyć piosenkę lub odrzucić przychodzące połączenie jednym stuknięciem!

Lekkie, wygodne, stylowe

Dzięki starannie przemyślanej, ergonomicznej konstrukcji, słuchawki są niesamowicie wygodne. Wyróżniają się także nowoczesnym, stylowym wzornictwem – to idealna opcja dla miłośników niebanalnego designu.