Czas pracy do
28 godzin

Ultraniskie
opóźnienie 38 ms

4 mikrofony
z inteligentną
redukcją szumów

Superszybkie
ładowanie

Hybrydowe ANC
do 43 dB

Bluetooth 5.2

Jednoczesna obsługa
dwóch urządzeń

Automatyczne
wykrywanie ucha

Wycisz świat wokół siebie jednym kliknięciem

Odkryj zalety hybrydowej redukcji szumów. Słuchawki Baseus WM05 pozwolą Ci zapomnieć o irytującym hałasie. W domu, w autobusie, w centrum handlowym – gdziekolwiek jesteś, liczysz się tylko Ty i Twoja ulubiona muzyka.

Tryb Noise Reduction

Odetnij się od hałasu. W trybie Noise Reduction słuchawki eliminują zbędne dźwięki z otoczenia do nawet 43 dB.

Tryb Transparency

Słuchaj muzyki, nie tracąc kontaktu z otoczeniem. Tryb Transparency wzmacnia dźwięki z zewnątrz, dzięki czemu nie ominie Cię nic ważnego.

Tryb Normal

Jeśli zależy Ci na jak najdłuższej wytrzymałości akumulatorów, a szumy Ci nie przeszkadzają, wybierz tryb Normal, który zapewnia czas pracy do 5 h.

Odblokuj więcej możliwości z aplikacją

Połącz słuchawki z aplikacją Baseus i zyskaj dostęp do 8 dodatkowych funkcji, dzięki którym dostosujesz je do swoich potrzeb.

Ułatw sobie
znalezienie słuchawek

Lokalizacja
na mapie

Dostosowanie
funkcji przycisków

Poziom
naładowania

Ustawienia
equalizera

Ustawienia
redukcji szumów

Tryb Low
Latency

Tryb wykrywania
ucha

Daj się zaskoczyć wysoką jakością dźwięku

Twoje ulubione piosenki nigdy nie brzmiały lepiej. Słuchawki Baseus WM05 zostały wyposażone w wysokiej jakości 10-milimetrowe przetworniki z kompozytowymi membranami i obsługują kodeki AAC oraz SBC. Dzięki temu mogą zapewnić niesamowitą jakość dźwięku i bogactwo szczegółów.

Zapomnij o problemach z połączeniem

Nowoczesny moduł Bluetooth 5.2 zapewni Ci szybką i niezawodną transmisję niemal w każdej sytuacji. Możesz też bez przeszkód połączyć się z dwoma urządzeniami jednocześnie. Do dyspozycji masz również technologię Baseus Smart-Connect. Jak to działa? Przykładowo, jeśli sparujesz ze słuchawkami komputer i smartfona, a ktoś do Ciebie zadzwoni, WM05 automatycznie przełączą się na odpowiednie urządzenie, umożliwiając Ci szybkie odebranie lub odrzucenie połączenia.

Słuchaj muzyki nawet przez cały dzień

Wytrzymały akumulator o dużej pojemności i zaskakująco niskie zużycie energii – to właśnie dzięki temu słuchawki mogą odtwarzać muzykę nawet przez 5 godzin na jednym ładowaniu lub do 28 godzin z etui.

Ciesz się szybkim ładowaniem

Twoje słuchawki rozładowały się w najmniej odpowiednim momencie? Żaden problem! Dzięki technologii BRC wystarczy około 10 minut w etui ładującym, aby mogły Ci służyć przez kolejne 2 godziny.

Rozmawiaj przez telefon, gdzie chcesz

Teraz możesz bez przeszkód rozmawiać przez telefon nawet w wyjątkowo hałaśliwych miejscach. Aż 4 wbudowane mikrofony oraz inteligentny algorytm odpowiadający za redukcję szumów i echa zapewnią Ci doskonałą jakość dźwięku niemal w każdej sytuacji.

Wykryją, czy masz je w uszach

Nie obawiaj się, że przegapisz fragment podcastu lub ulubioną część piosenki. Słuchawki automatycznie zatrzymają odtwarzanie po wyjęciu ich z uszu, a wznowią je po włożeniu ich z powrotem.

Automatyczne parowanie po otwarciu etui

Przy pierwszym użyciu wymagane jest ręczne sparowanie WM05 z wybranym urządzeniem. Za każdym kolejnym razem słuchawki będą łączyć się automatycznie.

Wygodna obsługa dotykowa

Wbudowane panele dotykowe umożliwiają sterowanie muzyką, obsługę połączeń przychodzących, a także aktywowanie asystenta głosowego.

Przenieś rozgrywkę mobilną na nowy poziom

Stworzony z myślą o graczach tryb Low Latency zapewnia ultraniskie opóźnienie na poziomie nawet 38 ms. Ciesz się idealną synchronizacją obrazu i dźwięku, nie daj się zaskoczyć przeciwnikom i pokaż wszystkim, kto tu rządzi!

Lekkie, wygodne, stylowe

Dzięki starannie przemyślanej, ergonomicznej konstrukcji  słuchawki są niesamowicie wygodne. Wyróżniają się także nowoczesnym, stylowym wzornictwem.